Najnowsze posty

Tutaj zaczyna się droga naszej Karoliny

Jedni już mają świetne, szybkie rowery, inni jeszcze szukają swojego wymarzonego jednośladu w czym Rowerowy Zakątek - TREK Tarnów służy pomocą ? jednak najbardziej istotne jest to, jak spędzimy czas na naszej rowerowej pasji.
Osoby z bliskiego mi otoczenia, znają moją zawodniczą przeszłość, może teraz trudno co niektórym w to uwierzyć patrząc na moją figurę, ale jeszcze kilka lat temu ścigałam się na bardzo zadowalającym poziomie.
Różne perypetie życiowe nas czasem dopadają, co powoduje, że popadamy w wir przeróżnych pokus, w moim przypadku nie było inaczej, doszło mi kilka kilogramów i... teraz na rowerze jest dosyć ciężko?
Jednak moja sportowe zacięcie tli się jeszcze wyraźnie i daje mi motywację do działania, po drodze były też jakieś zakłady na obozie w Hiszpanii, czy w końcu motywujące słowa trenera Wojtka z WM Triself, który to sukcesywnie próbuje zbudzić we mnie głód do regularnych treningów za co ogromnie dziękuję.
Długo zastanawiałam się, czy publicznie pisać o sobie, kolarstwie jednocześnie obnażając swoje słabości, ale być może tak właśnie trzeba?
Jednocześnie będzie mi bardzo miło, jeśli dla kogoś będę inspiracją do wyznaczenia sobie nowych celów i planów, bez znaczenia, czy będą one związane z zawodami, zrzuceniem zbędnych kilogramów, czy też wyjściem z domu i aktywnym spędzeniem wolnego czasu.
Być może stanę się Wam trochę bliższa, ale i niech będzie to okazja do poznania się osobiście, bo z miłą chęcią umówię się z Wami na nie jedną ustawkę rowerową ?
Jesteście zainteresowani tego typu postami, gdzie będę dzieliła się moimi wzlotami, ale i zapewne upadkami w nie krótkiej drodze do zaplanowanego celu?
Pierwszy sprawdzian już niebawem, zamierzam wystartować w Majka Gran Fondo
Dziękuję, że jesteście moją dodatkową motywacją ❤️

Zostaw komentarz